Топ новини

Нацбанк про ключовий виклик для України новий рік

09.01.2019, 11:29
Нацбанк про ключовий виклик для України на 2019 рікОскільки на 2019-2020 роки заплановані валютні виплати з відсотками у розмірі 17 млрд доларів, на наступний рік ключовим викликом буде залучення достатнього обсягу ресурсів для рефінансування внутрішніх і зовнішніх зобов'язань.

Інформація представлена у «Звіті про фінансову стабільність».

Напружений графік виплат цілком керований за умови співпраці з МВФ. Повинна бути запущена програма Stand-By, діюча 14 місяців з об'ємом 2,8 млрд СПЗ (це 3,9 млрд дол.), розділена на три частини (траншу).

Угода з МВФ дозволяє отримати доступ до коштів інших кредиторів (СБ, ЄС). Позикові кошти будуть направлятися на фінансування бюджету. Одночасно уряду необхідно розміщувати єврооблігації та залучати додаткові ресурси на внутрішньому ринку.

В НБУ зазначили: «Ринкові запозичення обійдуться дорого. Але на світовому ринку ситуація з боргового капіталу не сприятлива, а в Україні в наступному році пройдуть подвійні вибори. У жовтні були розміщені єврооблігації України, в листопаді – відкладене розміщення корпоративних єврооблігацій «Нафтогазу». У результаті інвестори вимагали премію за ризики».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1145


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.