Топ новини

НБУ зробив спробу блокування стягнення «мільярди Суркісів»

29.11.2017, 09:41
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> зробив спробу блокування стягнення «мільярда Суркісів»У Нацбанку не вийшло через Вищий адміністративний суд заблокувати стягнення з Приватбанку на користь сім'ї Суркісів на суму в 1 млрд гривень. Така інформація міститься в повідомленні ВАСУ.

Провадження за заявами, поданими сім'єю Суркісів, було відкрито 13 листопада Виконавчою Службою. На користь сім'ї належить стягнення вказаної суми з банку.

Одночасно Нацбанк направив у ВАСУ касаційну скаргу по справі, в якій просить визнати рішення, винесене судами перших інстанцій, незаконним.

ВАСУ виніс 10 листопада відмову в задоволенні скарги Нацбанку, але через 4 дні НБУ подав повторне клопотання, в якому просить призупинити виконання судових рішень. Але й це клопотання залишилося незадоволеним.

Згідно з рішенням апеляційного адміністративного суду Києва, винесеного 6 листопада, Приватбанк повинен виплатити сім'ї Суркісів 7 800 євро, 266 200 доларів і 1,05 млрд гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1573


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.