Топ новини

НБУ: з Коломойського стягнуто заставу за рефінансу Приватбанку

01.03.2019, 09:46
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a>: з Коломойського стягнуто заставу за рефінансу ПриватбанкуВ дохід Нацбанку відійшли офіс в Дніпрі, вартість яких оцінена в 17,6 млн грн

13 лютого Нацбанк отримав судове рішення, згідно з яким стягнуто предмет іпотеки за виконанням кредитних зобов'язань Приватбанку згідно кредит рефінансування.

НБУ пред'явив позов до компанії Арлан, який повністю задоволено господарським судом Дніпропетровської області. У позові заявлено про стягнення офісів Дніпрі, загальна вартість яких становить 17,6 млн грн.

Мова йде про будівлю Дніпрі, розташованому по вул. Святослава Хороброго, 27. Воно закладено двома компаніями – Арлан і Акватера. Відповідно до умов іпотечних договорів від 29 травня 2014 року в цій будівлі під заставу відійшли окремі поверхи в приміщення. Видання зазначило, що сума стягнення складе 6 млн грн.

Регулятор заявив про бажання погашення рефинанса, отриманого до націоналізації, колишніми власниками Приватбанку, а не перекладати зобов'язання на платників податків.

З літа минулого року Нацбанком було подано 150 позовів про стягнення активів, що належать групі "Приват" Коломойського, Боголюбова.

У період 2008-2016 рр ПриватБанком було залучено у регулятора кредитів рефінансування на загальну суму близько 19 млрд грн (до націоналізації). ГПУ веде розслідування за цими сумами грошей як розтрату посадовими особами банку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 737


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.