Топ новини

Новий вид шахрайства: люди не здогадуються про наявність кредиту

27.11.2018, 10:01
Новий вид шахрайства: люди не здогадуються про наявність кредитуОб'єктом інтересу шахраїв стали персональні дані громадян України. За інформацією Сегодня, жертва може не знати, що на неї оформлено кредит.

В результаті шахрайських дій жертвами стали більше 1 тисячі чоловік. Якщо робити розрахунок виходячи з мінімального розміру кредиту в 1 тисячу гривень, то аферистам вдалося заволодіти 1 млн гривень.

Щоб уникнути неприємностей, громадянам України рекомендують ігнорувати різних привабливі пропозиції в інтернеті, особливо, якщо є прохання вказати паспортні дані, ПІБ, код.

Колишній криміналіст Валерій Курей розповів: «Спочатку шахраї викуповують бази даних. Зі списку убирається навмання жертва для оформлення фейкового кредиту. Підставна людина отримує гроші на картку від імені власника паспорта. Після цього колектори або компанія, які начебто купили псевдокредиты, настійно вимагають від потерпілого повернути гроші. Розрахунок робиться на те, переляканий чоловік виплатить названу суму. Шахраї отримають додатковий заробіток.

Якщо ви надаєте особисті дані, слід вказати, що вони не призначаються для оформлення кредиту. Також рекомендується перевірити інформацію про себе в Бюро кредитних історій. У разі виявлення кредиту, який ви не брали, слід звернутися в поліцію.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1266


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.