Топ новини

Парубій про "ідеальному вікні" для вступу України в ЄС

21.11.2018, 11:43
Парубій проЗа словами голови Верховної Ради Андрій Андрія Парубія, для того, щоб Україна стала членом Європейського Союзу, буде потрібно менше 10 років.

Він сказав: «В ЄС в 2025 році головою буде Польща, через 2 року цей пост займе Литва, а для України з'явиться ідеальне «вікно» для того, щоб прийняти важливі стратегічні рішення, наприклад, для вступу в ЄС».

Під час проведення міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща і була представлена ця мета презентації ініціативи Україна-2027.

Спікер парламенту сказав: «Згідно з домовленістю, на тристоронньому рівні буде проведена робота щодо спільної розробки плану заходів, який проведе Україна, щоб отримати можливість вступити в ЄС. Також буде розроблено план з боку Литви і Польщі з надання допомоги Україні та диверсифікації ідеї серед інших європейських країн».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1314


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.