Топ новини

Популярні офшори висунули жорсткіші вимоги до податковим резидентам

29.12.2018, 14:43
Популярні офшори висунули жорсткіші вимоги до податковим резидентамБермудські острови, Кайманові острови, Острів Джерсі, Гернсі і Мен – це популярні офшорні юрисдикції, в яких з 2019 року компанії – податкові резиденти повинні будуть відкрити реальні офіси і прийняти в штат працівників.

За словами Пітера Тран, партнера міжнародної юридичної фірми Harneys, для офшорної галузі це суттєва загроза для існування.

Подібні законопроекти про затвердження вимог «економічної присутності» в даний час приймаються владою британських володінь і зарубіжних територій: 17 грудня у другому читанні буде розглянуто законопроект парламентом Бермудів, аналогічні акти будуть прийматися на Британських Віргінських і Кайманових островах і т. д.

Однак нововведення торкнуться тільки податкових резидентів у сфері фінансів і банківської справи, страхування, лізингу, морських перевезень, управління інтелектуальною власністю. Холдингового бізнесу, сервісних та розподільчих центрів. Правила вступлять в силу з 1 січня 2019 року.

Зареєстровані раніше компанії зобов'язані відкрити офіси і набрати штат співробітників, на що відводиться термін до 1 липня 2019 року. У разі невиконання вимог до компанії пред'являть жорсткі санкції – штраф або виключення з реєстру. Встановлюються критерії розмиті – немає чіткого поняття «достатності» і «адекватності» кількості співробітників. У грудні минулого року Рада ЄС представив «сірий» список податкових режимів, не повністю дотримуються принципи прозорого і справедливого оподаткування.

У нього потрапили 13 країн і територій, оскільки «дозволили офшорам отримувати прибуток без здійснення реальної економічної діяльності». Ці території можуть опинитися в чорному списку, якщо не будуть встановлені вимоги до податковим резидентам. Уряди цих країн обіцяли проведення реформ до кінця 2018 року.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1153


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.