Топ новини

ПриватБанк продає валюту онлайн з 7 лютого

01.02.2019, 10:49
<a href='/banks/PrivatBank'>ПриватБанк</a> продає валюту онлайн з 7 лютогоЛібералізація валютного регулювання активно розвивається

З 7 лютого валюту можна купити в державному Приватбанку, використовуючи мобільний додаток Приват24. Кореспондент LIGA.net повідомив про це з посиланням на слова керівника електронного бізнесу Приватбанку Сергія Харитича.

Працівники банку розраховують, що добова онлайн продаж валюти не перевищить 1 тисячі доларів. На сьогоднішній день НБУ встановив ліміт за операціями до 150 тисяч гривень.

Тільки з 7 лютого 2019 року в силу вступить закон «Про валюту і валютні операції» і нова структура валютного регулювання. З метою лібералізації валютного регулювання деякі кроки будуть введені відразу з початком дії закону. Наприклад, фізичні особи зможуть в онлайн режимі купувати іноземну валюту.

Тепер через інтернет зможуть продавати валюту банки і небанківські фінансові установи.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1235


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.