Топ новини

ПриватБанк: в Приват24 можна купити валюту в онлайн-режимі

07.02.2019, 18:48
ПриватБанк: в Приват24 можна купити валюту в онлайн-режиміЗ 7 лютого 2019 року клієнти Приватбанку зможуть купити валюту за допомогою мобільного додатку Privat24.

Така функція стала можливою після введення в дію закону «Про валюти та валютних операціях».

Інформація озвучена керівником електронного бізнесу Приватбанку Сергієм Харитичем.

У повідомленні сказано: «Завдяки перезапуску сервісу віртуального обміну валют клієнти зможуть миттєво здійснювати операції з купівлі та продажу в Privat24 євро і доларів США і перераховувати гроші на валютні карти або депозити з платіжних карток у гривні. Нацбанк встановив ліміт на операції в розмірі до 150 тисяч гривень в добу. Сергій Харитич припускає, що в добу клієнти Privat24 куплять валюту в розмірі, що не перевищує 1 тисячі доларів США».

Оновлений Privat24 може стати платформою для клієнтів інших українських банків, у яких з'явиться можливість додати свої карти в гаманець і здійснювати платежі.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1348


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.