Топ новини

Російський ВТБ Банк збирається докапіталізувати «дочку» в Україні на 2,6 млрд гривень

24.11.2017, 10:00
Російський <a href='/banks/VTB_Bank'>ВТБ Банк</a> намір докапіталізувати «доньку» на Україні на 2,6 млрд гривеньДочірній банк в Україні російський ВТБ Банк збирається докапіталізуватися, використовуючи раніше видані міжбанківські кредити.

За інформацією «Інтерфакс-Україна», розмір докапіталізації «дочки» ВТБ Банку на Україні становитиме 2,6 млрд грн, про що було оголошено на наглядовій раді.

У прес-службі ВТБ повідомили, що докапіталізація буде відбуватися за рахунок ресурсів, виданих українською «доньці» пару років тому у вигляді міжбанківських кредитів. Тобто, банк не отримає нові додаткові кошти.

Навесні 2017 року представники ВТБ Банку повідомляли про намір переглянути стратегію присутності на ринку України. Активи банк поки не планує продавати. Костянтин Вайсман, голова правління банку, підкреслив: «Ми маємо намір продовжити стратегію вибудовування максимально компактного, високоефективного банку».

На питання про продаж ВТБ Банку в Україні директор зазначив, що кон'юнктура подібних угод на ринку склалася не найкраща, але потенційні інвестори проявляють інтерес до банку.

Через 2 місяці після цього в групі ВТБ повідомили про розгляд повного виходу з банківського ринку України. Можливі при цьому збитки складуть 25-27 млрд рублів, що в доларовому еквіваленті становить 440-470 млн. але в липні Костін повідомив, що ВТБ не продає український бізнес і планує просто закрити місцеві представництва, за винятком офісу в Києві.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1610


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.