Топ новини

Зможуть вкладники Дельта банку стосовно депозитів понад 200 тис грн отримати компенсацію?

05.12.2017, 09:49
Зможуть вкладники Дельта банку стосовно депозитів понад 200 тис грн отримати компенсацію?Під час прямого ефіру «Радіо Вести» С. Рекрут, що займає пост директора-розпорядника ФГВФО, висловилася про те, що вкладники Дельта Банку, поклали на депозит більше 200 тис. гривень, мають мало шансів на отримання компенсації.

С. Рекрут повідомила: «Мені не хочеться засмучувати слухачів. Завжди потрібно думати, що це може статися, але судячи по сформованим темпами погашення, залишається мало шансів».

Це пов'язано з тим, що для вкладників цього банку була виплачена велика сума, в межах 200 тисяч гривень.

Рекрут зазначила, що Фонд в деяких випадках вкладникам виплачував суми з четвертої черги (у цифрах: 37 млрд грн по даній категорії виплати склали 2,5%). Вкладникам п'ятої черги зроблені виплати в обсязі 9% 8 млрд гривень. Це визначається якістю активів збанкрутілого банку та виплата можлива у випадках, коли банки виведені за непрозорість власності.

За статистикою Фонду на 01.11.2017 за гарантованої суми вкладникам виплачено 15,62 млрд грн або 96,7% від планового обсягу виплат. В основному це емісійні кошти: повернення грошей вкладникам було здійснено за рахунок позикових коштів, залучених до Фонду. ФГВФО взяв ці засобів в кредит у Міністерства фінансів або Нацбанку держоблігаціями, які пройшли процедуру монетизації Нацбанком.

На сьогоднішній день активи Дельта Банку оцінена незалежними експертами в 27,4 млрд гривень. Ця цифра – 30% від балансової вартості, відображеної за станом на 01.01.17 р. в грошовому вираженні активи склали 94,27 млрд гривень.

Коли була введена тимчасова адміністрація в Дельта Банк, обсяг депозитів фізосіб склав 31,4 млрд гривень, вклади юросіб – 12,4 млрд гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1724


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.