Топ новини

Субсидианты опиняться в "чорних" і "білих" списках: чого чекати від нових перевірок

10.01.2019, 14:51
Субсидианты опиняться вПретендентів на отримання державної допомоги на оплату «комуналки» перевірятимуть за новою системою.

Субсидианты умовно поділені на «білий» і «чорний» списки.

З 2019 року планується запуск нового процесу перевірки отримувачів субсидій.

Ті, хто опиниться в «білому» списку, будуть перевірятися рідко. Приміром у цьому списку виявляться пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію. Більш ретельному контролю зазнають ті, кого занесли в «чорний» список.

Віталій Музиченко, генеральний директор директорату сім'ї та соцпідтримки населення Мінсоцполітики, пояснив: «Отримувачів субсидії або будь-якої іншої соціальної допомоги потрібно віднести за певним профілем, прорахувати ймовірність його шахрайства або одержання допомоги не формально або не законно. Тільки почалася робота по розробці таких профілів».

Субсидія покладена тим, у кого витрати на комуналку перевищує 15% від офіційного доходу. Але допомога не належить власникам квартири площею більше 120 м2, і, якщо площа будинку більше 200 м2. На субсидію не може претендувати ті, хто купив автомобіль молодше 5 років або будь-яку річ, вартістю понад 50 тис. гривень.

Як стверджують в Мінсоцполітики, для звичайних пенсіонерів нічого не зміниться. Перевірки торкнуться лише тих, хто опинився в групах ризику

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1182


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.