Топ новини

У Моз про розмір середньої зарплати сімейних лікарів в 2019 році

06.02.2019, 10:19
У Моз про розмір середньої зарплати сімейних лікарів в 2019 роціЗа словами в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, в 2019 році в Україні сімейні лікарі в середньому отримуватимуть зарплату в розмірі 15-25 тисяч гривень.

Супрун сказала: «Сімейні лікарі первинної ланки будуть отримувати в середньому 15-25 тисяч гривень. Заробітна плата залежатиме від кількості обслуговуваних пацієнтів, а також кваліфікації лікаря – це терапевт, педіатр або сімейний лікар. Потрібно зазначити, що згідно з проведеним опитуванням 76% українців самі обирали свого лікаря і повністю задоволені вибором. Приблизно три чверті громадян вже задоволені роботою своїх лікарів».

За оцінкою в. о. міністра охорони здоров'я, після проведення медичної реформи лікарі і медсестри почали отримувати заробітну плату. Збільшену в 2-3 рази.

Зростання заробітної плати Супрун пов'язує з впровадженням нових правил оплати – пацієнт самостійно вибирає сімейного лікаря.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1180


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.