Товари в кредит

Що українці найчастіше беруть у кредит

20.06.2013, 00:49
Що українці найчастіше беруть в кредит

Українці частіше беруть кредити на "білу" та портативну техніку, ніж на житло та автомобілі

Беззаставні кредити — самі "ходові" на ринку кредитування. Таку думку на конференції "Кредитний бум-2013: виклики, ризики, прогнози" висловили експерти "КредитМаркет".

Вони стверджують, що в середньому сума кредитів готівкою на придбання товарів коливається від 8 до 11 тис. грн. Цікаво, що найчастіше, за словами експертів, беруть кредити на придбання так званої "білої" (пральні машини, холодильники), а також портативної техніки. Причому попит на портативну техніку явно більше останнім часом, так як машини та холодильники змінюють в Україні рідше, ніж смартфони.

За прогнозами експертів, в 2013 році загальна сума беззаставних кредитів на придбання товарів, нецільових позик готівкою та карткового кредитування становитиме 98 млрд грн. Для порівняння, в іпотеці прогнозується 3,7 млрд грн, в автокредитуванні — 4,4 млрд грн.

За матеріалами: газета "Дело" Переглядів: 3752


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.