Товари в кредит

ДІУ рефінансувала в 2014 р лише 355 іпотечних кредитів

24.12.2014, 14:54
ДІУ рефінансувала в 2014 р лише 355 іпотечних кредитів

Активи Державної іпотечної установи (ДІУ) дійсно перевищують 5 млрд грн. 

Про це повідомив голова правління ДІУ Андрій Камуз.

Він зазначив, що при цьому на підтримку іпотечного кредитування населення в 2014 р. направлено не багатьом більше 100 млн грн. За словами Камуза, в 2014 р. ДІУ рефінансувала лише 355 кредитів.

Він також підтвердив, що більша частина коштів ДІУ йде на авансування банків-партнерів шляхом розміщення депозитів. При цьому вибір банків і умови розміщення коштів визначаються керівництвом ДІУ.

Він не став коментувати оприлюднену в ЗМІ інформацію про дорогої нерухомості і авто преміум-класу, зареєстрованих на керівників ДІУ та їх родичів, також він не спростував звинувачення, озвучені у зверненні учасників державної іпотечної програми в Генпрокуратуру і Міністерство фінансів.

Нагадаємо, раніше учасники державної іпотечної програми звинувачували установу в тому, що воно викуповувало недобудови у девелоперів, а також фінансував будівельні проекти спільно з банками. ДІУ також не оприлюднило звіти про те, хто і на яких підставах вселився в більш ніж 10 тис. квартир, побудованих установою за час правління екс-президента Віктора Януковича.

Відзначається, що після зміни влади керівний склад ДІУ не зазнав кадрових змін. Новий міністр фінансів Наталія Яресько ще не вносила на розгляд Кабінету Міністрів пропозиції про кадрові рішення щодо ДІУ.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 5145


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.