Товари в кредит

Населенню відшкодували 2 ,5 млн грн за кредитами, взятими за держпрограмою енергоефективності

21.07.2015, 21:51
Населенню відшкодували 2 ,5 млн грн за кредитами, взятими за держпрограмою енергоефективності

Держенергоефективності здійснила відшкодування частини суми кредитів, взятих населенням на заміну газових котлів та енергоефективні матеріали в травні за державною програмою.

Про це повідомили в прес-службі агентства.

З державного бюджету на поточні рахунки Ощадбанку та Укргазбанку для компенсації витрат позичальників було направлено 2,5 млн грн.

“Це вже другий транш коштів, здійснений для відшкодування суми кредитів за державною програмою в цьому році”, – зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, цільовий характер коштів на програму передбачає гарантовану підтримку населення в 2015 році в достатньому обсязі, для всіх бажаючих.

“Тому кожен, хто приєднується до урядової програми з енергозбереження, може бути впевнений, що отримає компенсацію”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що в 2015 році на реалізацію програми державної підтримки населення щодо впровадження енергоефективних заходів виділено 344 млн грн.

За матеріалами: Finance.ua Переглядів: 5801


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Жора
0
#14 Вер, 2015 року у 22:45
Зачем вы обманываете население Украины и пишете, что только 1% отказали в субсидии.Ее просто не дают мотивируя тем что заявление на предоставление субсидии не поступало.Хотя это совсем наоборот.Проверьте город Краматорск Донецкой области,а именно п.г.т.Малоторановка.Я сомневаюсь что это будет сделано.Ведь у вас на первом месте стоит город Киев.
АЛЕКС
0
#12 Лют, 2016 року у 21:48
НИЧЕГО ПОДОБНОГО ЕСЛИ БЫ ВЫ ЗНАЛИ СКОЛЬКИМ В КИЕВЕ ОТКАЗЫВАЮТ ТАКИМИ ЖЕ ПУТЯМИ.,
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.