Товари в кредит

Українцям радять не зв'язуватися з іпотекою

25.04.2013, 13:15
Українцям радять не зв'язуватися з <a href='/zhile_kredit'>іпотекою</a>

Обсяг житлових кредитів за п'ять років упав на 60%.

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко радить українцям не зв'язуватися з іпотекою під нинішні кредити.

"Якщо подивитися на банківські ставки, які вище 20%, то я можу сказати українцям: якщо ви берете іпотеку на 10 років під 20%, ви ніколи з цієї іпотекою не розрахуєтеся. Це просто неможливо. Ви берете на себе хомут, з якого не можна вискочити", - заявив він на круглому столі в Інституті Горшеніна.

Сугоняко зазначив, що іпотечне кредитування в Україні перебуває в кризовому стані. Якщо в 2008 році залишок житлових кредитів у банківській системі становив 143 млрд грн, то до березня 2013 року він скоротився до 61 млрд грн. До кризи в кредитному портфелі банків іпотека становила 11%, то зараз це 5-6%.

Нагадаємо, раніше в Незалежної асоціації банків заявили, що з-за Міністерства юстиції на іпотеці в Україні можна буде поставити хрест.

За матеріалами: Лівий Берег Переглядів: 4022


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.