Товари в кредит

Українці стали менше купувати

21.03.2013, 23:02
Українці стали менше купувати

Споживчі настрої українців у лютому 2013 року погіршилися порівняно з січнем-2013 на 1,2 пункту - до 83,7, свідчать дані щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine.

"Індекс інфляційних очікувань впав до рівня червня 2010 року, девальваційні очікування - до рівня серпня 2012 року, тоді як очікування по безробіттю зросли до рівня весни 2012 року (погіршилися на 4,6 пункту - до 136,3 - Ред.)", - говориться в прес-реліз.

Згідно з результатами дослідження, очікування щодо розвитку економіки в лютому порівняно з січнем погіршилися на 1,6 пункту - до 84,5, тоді як інфляційні очікування покращилися на 3,8 пункту - до 179,9.

Крім того, українці стали більш оптимістично дивитися на курс гривні протягом найближчих трьох місяців: індекс девальваційних очікувань у лютому втратив 4,4 пункту, знизившись до 135.

"Нульова інфляція і зменшення загрози девальвації не поліпшили споживчі настрої українців. Падіння економіки змусило громадян більше турбуватися про загрозу безробіття", - резюмується в прес-реліз GfK Ukraine.

Індекс споживчих настроїв в Україні визначається на підставі вибіркового дослідження домашніх господарств країни, в ході якого опитується 1 тисяча людей у віці від 15 до 59 років.

GfK Ukraine - українська дослідницька компанія. Входить у міжнародну дослідницьку мережу GfK Group.

За матеріалами: Подробиці Переглядів: 3045


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.