Товари в кредит

В Україні почали перевіряти торгові мережі у зв'язку із зростанням цін

03.03.2015, 22:27
В Україні почали перевіряти торгові мережі у зв'язку із зростанням цін

Антимонопольний комітет зайнявся торговими мережами, постачальниками та виробниками.

Антимонопольний комітет України у зв'язку з зростанням цін в кінці лютого на продовольчі товари почав дослідження діяльності найбільших торгових мереж, їх постачальників і виробників продуктів харчування на предмет дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітетом будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

У той же час комітет зазначає, що з балансів попиту і пропозиції основних продуктів харчування, розробленого Мінекономрозвитку, дефіциту продуктів харчування не спостерігається.

Як повідомлялося, в період обвального падіння гривні в лютому різко виріс попит і на окремі вітчизняні продукти, зокрема, крупи, цукор, соняшникову олію, що призвело до істотного зростання цін на них і навіть тимчасового дефіциту.

Як повідомляв Корреспондент.net в Україні різко подорожчали продукти харчування і бензин. Моніторинг споживчих цін зафіксував зростання цін на овочі - від 13 до 18%, хлібобулочні і макаронні вироби подорожчали від 3 до 5% в середньому по Україні ціни на цукор зросли на 20%, а паливо - на 18%.

За матеріалами: Кореспондент Переглядів: 5393


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.