Житло в кредит

Кількість відмов у субсидії зростає: за що можуть забрати «знижку»

17.07.2017, 14:14
Число відмов у субсидії зростає: за що можуть забрати «знижку».З початку року субсидії отримали більше двох мільйонів українських сімей. Це всього лише 50,9% від тих, хто звернувся за оформленням знижки.

У минулому році, відзначається в даних Держстату, за цей же період (з січня по травень) субсидії оформили на 11% сімей більше.

За що можуть відмовити у субсидії: повний перелік «порушень»

  • Велика покупка. Як дізнаються: у Мінфіні відділ верифікації звіряє інформацію з різних реєстрів, мають доступ до банківських рахунків. У постанові Кабміну уточнюють, що до покупок відносяться: придбання земельної ділянки, квартири або будинки, машини, будівельних матеріалів, витрати на ремонт житла або транспорту.
  • Приховали додатковий дохід, наприклад, від здачі квартири в оренду. Як дізнаються: Мінсоцполітики пропонує розширити повноваження соціальних інспекторів. Якщо за підсумками дослідження матеріального становища сім'ї виявиться, що в квартирі живе інша родина, то це буде оприлюднено.
  • Є заборгованість за комуналку як мінімум за два місяці. Як дізнаються: інформація про заборгованості відображається на індивідуальних рахунках домогосподарств. В цьому році субсидії не продовжили українцям, які накопичили борги по комуналці. Якщо є борг, оформити субсидію можна тільки в тому випадку, якщо раніше її не отримували.
  • Доходу сім'ї достатньо, щоб самому платити за комуналку. Як дізнаються: інформацію про доходи органи соцзахисту отримують з податкової служби, Пенсійного фонду та інших відомств.
За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 7479


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.