Житло в кредит

Десятки тисяч киян опинилися в будинках-«привидів»

02.09.2016, 17:07
Десятки тисяч киян опинилися в будинках-«привидів»

Квартири на об'єктах який втік з-під слідства скандального забудовника Анатолія Войцеховського, на рахунку якого понад 40 незаконних будівництв у Києві, продовжують продаватися, незважаючи на їх призупинення та арешти земельних ділянок.

Якщо в афері «Еліта-Центр», постраждали 1759 людей, то в історії будівництв Войцеховського — десятки тисяч.

«Тільки на старій Дарниці є дві будови Войцеховського — більш ніж 2,5 тис. людей живуть в недобудованих будинках з перебоями з електрикою і водопостачанням. А адже по Києву у нього десятки таких об'єктів, боюся, що жертв цієї афери у десятки разів більше», — розповів виданню голова земельної комісії Київради Олександр Міщенко.

З ним згоден екс-заступник головного архітектора Києва Віктор Глєба.

«Еліта-Центр» — десята частина того, що зараз відбувається в Києві. Будинки будуються без дозвільних документів на самозахопленій землі. Нерідко люди купують квартири на восьмому поверсі триповерхового торгового центру», —повідомив журналістам Гліба.

Всього, за оцінками радника київського мера Дмитра Белоцерковца, у Войцеховського — 43 незаконних недобудови за період 2009–2014 року.

Як розповіли в Держархбудінспекції, купивши квартиру в одному з будинків забудовника, у якого не було документів на початок робіт, оформити право власності на неї буде неможливо.

Втім, незважаючи на те, що розкриті всі проблеми з будівництвом Войцеховського, квартири в об'єктах Войцеховського продовжують продаватися.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 5080


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.