Житло в кредит

Експерт повідомив, звідки варто чекати порятунку ринку вітчизняної нерухомості

06.11.2015, 14:47
Експерт повідомив, звідки варто чекати порятунку ринку вітчизняної нерухомості

Ринок нерухомості в найближчому майбутньому залежить від траншу Міжнародного валютного фонду.

Тієї думки дотримується президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

За словами експерта, лише в такому разі можна очікувати стабілізацію на ринку навесні наступного року. Крім того, кредит дасть надію на стабілізацію національної валюти.

«Ситуація на ринку нерухомості, у найближчій перспективі, залежить від траншу МВФ і стабільності національної валюти. Це найголовніше. Політична складова АТО, війни — більш-менш конфлікт заморозився, є надії, що все буде нормально на весну 2016 року. Все залежить від МВФ, внутрішніх реформ і стабільності валюти. На цей ринок одразу ж реагує. Тільки-тільки гривня тиждень чи два тому стала підніматися до 24 — ринок нерухомості завмер миттєво», – сказав пан Злидень.

Крім того, Сергій Злидень зазначає, що у разі стрибка нацвалюти до 25-27 грн, по відношенню до долара, то це не принесе в сектор значних падінь. Така ситуація пояснюється вже пройденим «ціновим» порогом, який був на рівні 28-30 грн за долар.

«І ринок до таких «коливанням» вже підготувався», — зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше Сергій Злидень заявляв, що ринок нерухомості в Україні досяг дна. За його словами, з минулого року фіксувався спад, який у жовтні цього року досяг цінового мінімуму.

«Зараз ціни стабільні – вони не рухаються ні вгору, ні вниз. Навіть підвищення курсу долара, яке відбулося минулого тижня, на цінах на нерухомість поки ніяк не позначилося», – сказав він.

Крім того, експерт зазначив, що незважаючи на стабілізацію цін, зростання в цій сфері поки не спостерігається. Ціни знаходяться на одному рівні навіть незважаючи на подорожчання валюти.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 762


Читайте також



Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.