Житло в кредит

Імена власників квартир в Україні перестали бути таємницею

06.10.2015, 11:19
Імена власників квартир в Україні перестали бути таємницею

Влада відкрила доступ до реєстру прав на нерухомість

Сьогодні, 6 жовтня, в Україні відкрився доступ до реєстру прав на нерухоме майно – набув чинності відповідний закон "Про внесення змін у деякі закони України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції".

Тепер перелік майна людину можна буде дізнатися по його прізвища.

"В Україні запрацював Державний реєстр прав на нерухоме майно. Тепер кожен громадянин, зареєструвавшись на сайті сервісу, може отримати відомості про майнові права на нерухоме майно за (1) адресою, (2) реєстраційними номерами об'єкта нерухомості, (3) кадастровому номеру земельної ділянки, а також (4) ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи", – пояснив на своїй сторінці в Facebook нардем Мустафа Найєм.

Раніше в реєстрі можна було знайти об'єкт лише за адресою.

Верховна Рада прийняла відповідний закон 14 липня.

Нагадаємо, крім того, відкрився доступ до Державного земельного кадастру для всіх громадян. Також запущена онлайн-послуга замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 708


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.