Житло в кредит

Мораторій на продаж землі має бути продовжений мінімум на 10 років – Колесніков

09.11.2015, 21:26
Мораторій на продаж землі має бути продовжений мінімум на 10 років – Колесніков

Стратегічні ресурси не можна продавати без проведення модернізації агропромислового сектора, вважає опозиційний прем'єр

Опозиційний прем'єр-міністр Борис Колесников упевнений, що в Україні необхідно продовжити мораторій на продаж сільгоспземель. "Останнім часом у Верховній Раді України представники провладної коаліції піднімають питання про необхідність скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Прихильників влади можна зрозуміти: довівши країну до банкрутства, вони намагаються виставити на продаж останні стратегічні ресурси, приводячи країну до колапсу, а селян – до обезземелення і втрати засобів до існування", – заявив Борис Колесніков.

Опозиційний уряд наполягає на тому, що мораторій на продаж землі в Україні необхідно зберегти мінімум на десять років. "При цьому сукупна сума, яку повинен отримувати селянин, який здає свій пай в оренду, не повинна бути менше еквівалента $80 доларів за гектар", – йдеться у заяві Колеснікова. Це дозволить жителям села, які складають третину населення України, отримувати фактично ще одну пенсію. "Вважаємо будь-які спроби скасування мораторію на продаж землі авантюрою і злочином проти українського народу", – йдеться у заяві Колеснікова.

Найближчі десять років, з сього словами, необхідно присвятити модернізації агропромислового сектора. "Сільське господарство потребує додаткових фінансових вливань, впровадження нових стандартів, матеріально-технічного оновлення, розробки земельного кадастру, і лише після цього можна переходити до товарно-грошових відносин у земельній сфері. Ми не можемо допустити, щоб розпродаж землі стала черговим чинником напруженості в суспільстві та поглиблення розшарування країни за майновою ознакою", – вважає опозиційний прем'єр-міністр.

Продовження мораторію на один рік, яке пропонують представники влади, не вирішує проблеми агропромислового комплексу і не дає можливості провести якісні зміни на селі, упевнений Колесніков.

Нагадаємо, раніше в Україні планувалося зняти мораторій на продаж землі сільгосппризначення з 1 січня 2016 року. Проте через неготовність запустити повноцінний ринок землі скасування мораторію намір відкласти.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 760


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.