Житло в кредит

На доступне житло будуть просити більше грошей з Держбюджету

16.11.2015, 10:37
доступне житло будуть просити більше грошей з Держбюджету

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонуватиме збільшити асигнування на програми доступного житла у Держбюджеті на наступний рік.

Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами Міністра, нинішній Держбюджет не дозволив профінансувати будівництво доступного житла. Отже, було продовжено лише ті програми, які вже стартували.

«У цьому році нами були зроблені коригування саме для того, щоб залишити ті програми, які є найбільш впливові. В першу чергу, це «70 на 30»… Ми також будемо на 2016 рік пропонувати збільшити асигнування за цим напрямом», – зазначив він.

Крім того, чиновник підкреслив, що відомство в цьому році подавало бюджетний запит по всіх програм з будівництва доступного житла та будівництва житла на селі тощо.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 843


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.