Житло в кредит

Обсяги продажів житла на первинному ринку нерухомості Києва влітку знизилися на 10-30%

24.08.2016, 18:03
Обсяги продажів житла на первинному ринку нерухомості Києва влітку знизилися на 10-30%Обсяги продажів житла на первинному ринку нерухомості Києва влітку 2016 року знизилися на 10-30% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, повідомила директор консалтингової компанії City Development Solutions (CDS, Київ) Ярослава Чапко.

“З початку року середні ціни знижуються в середньому на 1-2% в місяць, а влітку ще й впали обсяги продажів – від 10% до 30% в залежності від класу комплексу, його ступеня готовності та цінової політики забудовника”, – цитується Я. Чапко в повідомленні “Українського будівельного спільноти” (Ukrainian Community Building, UBC).

На її думку, одним з факторів зниження активності на ринку влітку поточного року, крім сезонного падіння попиту, стала ревальвація національної валюти і очікування учасниками ринку її девальвації восени.

“Покупці притримують рішення про покупку в надії на новий виток падіння доларових цін”, – зазначає експерт.

За її словами, цінова конкуренція забудовників житла в Києві та передмісті буде і далі загострюватися як у бюджетній, так і престижному сегментах.

“Ціна була і залишається основним аргументом для покупця, тому у девелоперів практично не залишилося запасу міцності для підвищення цін”, – підкреслює Я. Чапко.

За матеріалами: Finance.ua Переглядів: 4054


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.