Житло в кредит

Пілотний проект уряду: орендоване житло з правом подальшого викупу

03.10.2017, 11:02
Пілотний проект уряду: орендоване житло з правом подальшого викупуДержавна іпотечна установа (ДІУ) розробило програму, згідно з якою до кінця 2017 року в українців з'явиться можливість орендувати житло з правом подальшого викупу.

Дмитро Могильницький, обіймає посаду заступника голови ДІУ, заявив: «Ми розрахували, що квартира площею менш як 50 кв. метрів на умовах лізингу в 20 років, може надаватися громадянину України за середньої вартості на місяць у розмірі 5,2 тисяч гривень. Програма розроблялася спочатку для воїнів АТО. В подальшому будуть забезпечуватися всі громадяни, зарплата яких здійснюється за рахунок державного бюджету. Потім програма пошириться на всіх українців, які виявили бажання взяти участь у даній програмі».

Забудовники показали скептичне ставлення з приводу таких планів, оскільки в нинішніх реаліях плата в 10 тисяч гривень за «квадрат» (саме за такою ціною держава збирається викуповувати житло) – це просто не реально.

Раніше Державна іпотечна установа отримала від Кабміну дозвіл на надання українцям житлової нерухомості на умовах фінансового лізингу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 4028


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.