Житло в кредит

Дозволів не потрібно, щоб виконувати перепланування українських квартир

23.01.2017, 16:07
Дозволів більше не потрібно, щоб виконувати перепланування українських квартирОформлення паперів потрібно тільки в тому випадку, якщо будуть задіяні несучі конструкції.

За ініціативою кабміну України була спрощена процедура щодо перепланування/переобладнання житла. Тепер не потрібно оформлення дозвільної документації якщо роботи не мають на увазі використання несучих конструкцій домоволодінь.

«Постановою уряду України нам вдалося спростити правила експлуатації житлових приміщень. Тепер власники житла або наймачі при переобладнанні/перепланування, не зачіпає несучі конструкції, в тому числі інженерні системи громадського користування, не стануть оформляти дозвільні документи», - повідомив Р. Зубко, міністр розвитку регіонів, ЖКГ та будівництва.

Він підкреслив, що введення в експлуатацію після завершення згаданих робіт не вимагається. Раніше, щоб переобладнати або перепланувати приміщення вимагалося згоду виконавчого комітету територіального ради. Дозволу не потрібно при об'єднанні туалету з ванною кімнатою, склінні балконів/лоджій, ліквідації вбудованих комор приміщень, шаф, антресолей, розширення житлової площі шляхом використання коридору або знесення некапітальних стін.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 8526


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.