Житло в кредит

З початку року українці сплатили 520 мільйонів податку на нерухомість

20.10.2015, 07:46
З початку року українці сплатили 520 мільйонів податку на нерухомість

За дев'ять місяців поточного року до державного бюджету зібрано 521 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

"Виконання індикативного показника становить 114,9%. Це на 487,9 млн. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за вересень 2015 року до бюджету надійшло 26,4 млн гривень цього податку. Індикативний показник виконано на 101,3%.

Порівняно з вереснем 2014 року, надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки збільшилися на 22,9 млн гривень.

Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи" внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

З 1 квітня 2014 року для нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, базою оподаткування визначена загальна площа об'єкта оподаткування.

Крім того, Законом 71 доповнено перелік об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які не є об'єктом оподаткування.

За матеріалами: Економічна правда Переглядів: 668


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.