Житло в кредит

Будівництво в Україні подорожчало на чверть

14.06.2018, 13:56
Будівництво в Україні подорожчало на чвертьЗгідно зі статистикою, за 4 місяці поточного року в Україні відбулося зростання цін на будівельно-монтажні роботи (БМР) – на 23,4% по відношенню до показника за аналогічний період 2017 року.

Дані надані Державною службою статистики.

Найбільше зростання цін на БМР стався в галузі будівництва інженерних споруд – показник зріс на 28,1%. Приріст у 23,8% показали ціни на БМР в будівництві комплексних промсооружений, будівель нежитлового призначення.

Найменше збільшення вартості БМР в будівельній сфері, що охоплює прокладку комунікацій, трубопроводів і ліній електропередач – показник приросту у 21,5%.

У порівнянні з квітнем 2017 року в поточному квітні зростання цін на БМР склав 25,3%, а по відношенню до березня 2018 року приріст склав 1,2%.

Згідно зі статистикою, в порівнянні з 2016 роком в Україні у 2017 році зростання виконаних будівельних робіт склав 20,9%, досягнувши 101 млрд грн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3390


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.