Житло в кредит

Українцям обіцяють не нараховувати індексацію на орендну плату

07.10.2015, 14:24
Українцям обіцяють не нараховувати індексацію на орендну плату

Під куполом Верховної Ради зареєстрований законопроект №3226 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (щодо зупинення нарахування індексації на орендну плату для орендарів)».

зокрема, законопроект розроблено з метою ефективного використання орендованого майна, збереженню стійких орендних відносин і забезпечення надходжень у бюджети різних рівнів. На думку розробників, він дозволить тимчасово до кінця 2015 року призупинити нарахування індексації на орендну плату для орендарів.

«Законопроектом пропонується внести в Прикінцеві положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» зміни, які встановлюють, що норми статті 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» у частині нарахування індексації на орендну плату, починаючи з 01.10.2015 року не застосовуються», – йдеться у пояснювальній записці.

На думку ініціаторів законопроекту, прийняття документа дозволить зберегти орендні відносини на сьогоднішньому рівні, забезпечить наповнення державного і місцевих бюджетів, призведе до поліпшення платоспроможності підприємців малого і середнього бізнесу в умовах економічної кризи, а також сприятиме соціальному добробуту територіальних громад.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 764


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.