Житло в кредит

У Києві було побудовано стільки житла, що зараз його нема кому купувати

07.11.2016, 15:07
У Києві було побудовано стільки житла, що зараз його нема кому купуватиЗа третій квартал нинішнього року почалися продажі в шістнадцяти Київських житлових об'єктах.

Загальна кількість житлових квартир прирівнюється до шести тисяч. На території столиці України нерухомість реалізується в 215 точках, що становить 9 відсотків від показника осені минулого року.

Попит серед покупців, які хочуть придбати квартиру в новому будинку, не підвищується надзвичайно великими темпами. Точних даних щодо продажів в країні немає. Однак за даними ARPA Real Estate, після дев'яти місяців у Києві було реалізовано 3,2 тисячі квартир у нових будинках. Торішній показник становив 3 тисячі.

Кількість речень в два рази більше попиту.

Малу кількість коштів на руках потенційних клієнтів призвела до показника, де понад 80 відсотків покупок припадають на дешеве житло. Максимальний попит на квартири з житловою площею від 18 до 30 квадратних метрів.

Від 700 до 800 доларів - така ціна в Києві за один квадратний метр житла економ-класу. Ціна бізнес-класу становить від 1 до 1,5 тисячі доларів, а преміум – від 2 до 2,5 тисяч. Це теоретичні дані, в реальність цей показник може зменшуватись.

Продавці не дарма пішли на зниження цін. Велика кількість компаній має лише близько сорока відсотків необхідної суми для зведення об'єкта, а інші грошові кошти вони отримують після продажу квартир потенційним клієнтам. Бувають випадки заморожування будівництва, так як клієнтів було занадто мало. На даний момент у Києві 50 таких об'єктів.

Існує ймовірність, що буде зростати кількість проблемних об'єктів.

Зараз ринок житла схожий з мильною бульбашкою. Зменшення кількості попиту, яке було зазначено в весняний і літній період нинішнього року, не змістив ринкових гравців, впевнено створюють нові проекти на нових майданчиках. Уже скоро на ринку нерухомості буде спостерігатися величезна конкуренція і цінові війни. Девелопери будуть максимально рекламувати власні об'єкти з використанням акцій і знижок. Глава City Development Solutions заявив, що можна очікувати квартирні ціни по 10 тисяч доларів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 7431


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.