Житло в кредит

За комуналку українці будуть платити по електронних квитанцій

27.11.2017, 15:41
За комуналку українці будуть платити по електронних квитанційВерховна Рада України зареєструвала законопроект, згідно з яким за комунальні послуги будуть видаватися електронні квитанції для оплати.

Споживачі будуть одержувати від постачальників послуг електронні рахунки-інвойси, в яких вказана інформація про надані послуги, вартості та обсягах реального споживання.

У разі прийняття закону скасовується розсилка паперових квитанцій, але при бажанні споживач зможе роздрукувати її. Також електронний документ можна завантажити на смартфон.

Парламентом прийнято закон про ЖКП. У ньому передбачено нарахування пені за прострочення по комунальних платежах. З 2019 року буде нараховуватися пеня, згідно з розміром, встановленим у договорі, але не більше 0,01% за кожен день заборгованості. При наявності у держави заборгованості з пільг або субсидій, або, якщо людина надає документ про заборгованість по зарплаті, пеню нараховувати не будуть.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 4406


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.