Житло в кредит

Названі головні умови зростання іпотечного кредитування

05.01.2018, 14:04
Названо головні умови зростання іпотечного кредитуванняІпотечне кредитування активно не розвивається із-за одного істотного перешкоди: недосконала процедура стягнення застави, яку необхідно застосовувати у разі невиконання зобов'язань боржником.

Житлова іпотека не може бути доступною, якщо механізми стягнення застави не пройдуть реформацію. Подібна точка зору була озвучена прес-службою Нацбанку.

За умови збереження макрофінансової стабільності та посилення захисту прав кредиторів доступною іпотека може стати в майбутньому році. Це сприяє зростанню корпоративного кредитування для середнього і малого бізнесу.

НБУ заявив, що корпоративне кредитування не розвивається, і це не залежить від фінансового стану підприємств.

У повідомленні НБУ сказано: «У більшості галузей показник рентабельності зріс в порівнянні з докризовим періодом. На підприємствах акумулюються кошти в розмірі, необхідному для своєчасного забезпечення кредитів. На ринку з'являється велика кількість компаній, привабливих для нового кредитування».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 956


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.