Житло в кредит

У Харкові тарифи на тепло збільшилися на 18%

21.12.2018, 11:18
У Харкові тарифи на тепло збільшилися на 18%Національною комісією держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) були затверджені нові тарифи для комунального підприємства «Харківські теплові мережі».

1 Гкал теплової енергії для абонентів (населення) при наявності лічильника подорожчав на 17,75% і склав 1 539,50 гривень (ціна з ПДВ), а за відсутності лічильника населення буде платити 39,38 гривень/1Гкал (збільшення склало 17,76%).

Рішення про підвищення тарифів було прийнято 10 грудня під час засідання комісії.

Абоненти «Харківських теплових мереж» будуть платити за централізоване гаряче водопостачання на 15,49% більше – 93,22 гривні при наявності підключеного полотенцесушителя і 86,32 гривень без нього.

На балансі «Харківських теплових мереж» числиться 225 працюючих котелень і теплових пунктів, а також понад 1,5 тис. км теплових мереж.

КП «Харківські теплові мережі» забезпечує тепловою енергією всі райони міста, смт Солоницевку і Пісочин.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3914


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.